Polecaj Welcomefinance i wygrywaj nagrody!

Masz klientów, firmę, kogoś z rodziny lub znajomych, którzy planują wziąć kredyt?
Nie chcą tracić czasu na papiery i procedury? Dobrze trafiłeś! Więcej o programie >>>

O programie

W Programie Promocyjnym Welcomefinance zdobywasz nagrody pieniężne w wysokości zależnej od kwoty zrealizowanego kredytu.

Za jeden pomyślnie zrealizowany kredyt możesz zyskać nawet kilkaset złotych!

Nie musisz składać wniosku! Wystarczy, że zrobi to ktoś z Twojego polecenia!

Warunki przystąpienia do Programu

  1. Warunkiem przystąpienia do Programu jest prawidłowe wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego umieszczonego w dziale 'Polecenia' – 'Poleć osobę'
  2. W formularzu Uczestnik podaje wymagane dane Osoby Polecanej, co jest równoznaczne ze złożeniem oświadczenia przez Uczestnika o posiadaniu zgody osoby Polecanej na wykorzystanie jej danych osobowych do celów związanych z Programem.
  3. Uczestnik programu może na bieżąco sprawdzać stan swoich poleceń (dział 'Polecenia' - 'Twoje polecenia') i rozliczeń (dział 'Konto' - 'Rozliczenia')
  4. Udział w Programie i podanie związanych z udziałem danych jest dobrowolne.

Nagroda dla Uczestnika

  1. W przypadku gdy Osoba Polecona, w okresie obowiązywania Programu skorzysta z usług serwisu Welcomefinance.pl, Uczestnikowi przysługuje prawo do Nagrody w postaci prowizji od usługi świadczonej przez instytucję finansową na rzecz osoby Polecanej, w wysokości określonej w 'Tabeli Nagród'.
  2. Wypłacenie zgromadzonych środków następuje po wypełnieniu danych do przelewu oraz PIT (dział 'Konto' – 'Dane do przelewu i PIT').

Weź udział! Załóż konto!

Wszelkie informacje na temat Programu promocyjnego znajdziesz w Regulaminie.