Doradca finansowy logo
Oferta doradcy

Nieruchomości, działki, mieszkania!

Bezpłatne spotkanie z doradcą

Zadbaj o swoją emeryturę!

Opinie o doradcy finansowym WelcomeFinance.pl

Opinie o doradcy finansowym WelcomeFinance.pl nadesłane przez klientów. Jeśli chcesz wyrazić swoją opinię zapraszamy do kontaktu.


Autor: Szymon (Wrocław )
Opinia: Kupiłem mieszkanie za gotówkę od dewelopera, ale potrzebowałem częściowo odzyskać środki z kredytu. Skorzystałem z usług Welcomefinance. Szybko i sprawnie załatwili wszelkie formalności. Mam tani kredyt w krótkim czasie. Polecam.

Autor: Ania (Wrocław )
Opinia: Starałam się o kredyt hipoteczny z chłopakiem. Nie mogliśmy dostać, ze względu na to, iż nie prowadziliśmy wspólnie gospodarstwa domowego. Doradca z Welcomefinance pomógł mi załatwić kredyt. Serdecznie polecam.

Autor: Wojtek (Oleśnica )
Opinia: Starałem się o kredyt hipoteczny, ale okazało się, że jestem w Bankowym Rejestrze, o czym nie wiedziałem. Doradczyni z Welcomefinance pomogła mi załatwić wszelkie formalności związane z wykreśleniem. Okazało się, że z powodu starych już dawno spłaconych zobowiązań widniałem na czarnej liście banków, o czym nie wiedziałem. Dobrze, że mam już to za sobą. Od dawna cieszę się kredytem dzięki Welcomefinance. Polecam

Autor: Paweł (Wrocław )
Opinia: Prowadzę firmę od 20 lat i miałem problem z uzyskaniem kredytu na rozwój firmy. Banki owszem oferowały mi kwoty, które nie były wystarczające na sfinansowanie inwestycji. Zwróciłem się do Welcomefinance.pl. Doradcy zaoferowali mi kredyt na 700 000 zł na działalność obrotową z poręczeniem funduszy unijnych. Finansowanie udało załatwić się w ciągu 10 dni. Część środków dostałem pod faktury, część gotówki i część w firmie limitu w koncie. Profesjonalizm, polecam.

Autor: Artur (Stradomia Dolna )
Opinia: Razem z żoną staraliśmy się w zeszłym roku o kredyt na budowę domu w kilu bankach. Niestety bank wydał decyzję z warunkami, których nie byliśmy w stanie spełnić (był potrzebny spory wkłada własny). Po roku zwróciliśmy się do Welcomefinance i okazało si, że możemy uzyskać kredyt na budowę domu z minimalnym wkładem własnym. Obecnie zajmujemy się budową domu. Polecam współpracę w Welcomefinance.pl dla wszystkich zainteresowanych budową domu na kredyt.

Autor: Mariusz (Oleśnica)
Opinia: Składałem wniosek w trzech firmach pośredniczących, a na waszą firmę najmniej liczyłem, ponieważ niewiele obiecywaliście. Inni deklarowali się, że załatwią kredyt i okazało się, że u was dostałem a pozostali nic nie załatwili.

Autor: Andrzej i Anna (Anglia )
Opinia: Mieszkamy i pracujemy w Anglii i załatwiliśmy wszelkie formalności z zakupem mieszkania zdalnie. Przyjechaliśmy na podpisanie umowy. Wszystkie sprawy związane z zakupem mieszkania były elegancko załatwione przez Welcomefinance. Zachęcam do współpracy.

Autor: Wojtek (Oleśnica )
Opinia: Jestem singlem i starałem się o kredyt, nie zdawałem sobie sprawy, że będzie tak ciężko. Dzięki Welcomefinance mam własne m. Wciągu dwóch tygodni szybko i sprawnie załatwili kredyt. Polecam, zaoszczędzicie czas i nerwy.

Autor: Daniel (Oleśnica )
Opinia: Nasz kredyt to mistrzostowo, ponad 10 lat wynajmowaliśmy mieszkanie z czteroosobową rodziną. Już wiele razy staraliśmy się o kredyt mieszkaniowy i ciągle była odmowa, gdyż posiadaliśmy kilka kredytów gotówkowych i nie wychodziła zdolność kredytowa. Welcomefinance pomogli nam rozwiązać nasze życiowe problemy, teraz mamy dom, jeden kredyt i żadnych innych kredytów. Welcomefinance załatwiło nam jeden kredyt na zakup domu i jednoczesną spłatę kredytu konsumpcyjnych. Jeśli macie podobne problemy, to polecam niezawodnych doradców.

Autor: Asia (Wrocław )
Opinia: Wszyscy wiemy, że z kredytami jest coraz trudniej, a Welcomefinace poradzili sobie z konsolidacją ośmiu kredytów. Nie była łatwo, dzięki Welcomefinance mamy jeden kredyt z niską ratą. Polecam konsolidację z solidnym Partnerem.

Autor: Agata (Wrocław)
Opinia: Załatwiałam sobie kredyt gotówkowy w swoim banu, w którym mam konto ze stałymi wpływami oraz lokaty. Cały tydzień mnie zwodzili i dostałam decyzję negatywną. Zwróciłam się do doradcy z Welcomefinance i w ciągu dwóch godzin miałam załatwiony kredyt z niedużym oprocentowaniem na oświadczenie łącznie z wypłatą. Jeśli potrzebujecie gotówki do 10 tys. na już, to serdecznie polecam Welcomefinance.

Autor: Artur (Oleśnica )
Opinia: Prowadzę działalność gospodarczą w formie ryczałtu,a moja żona pracuje na umowę o pracę, oba dochody dla banków są nie do zaakceptowania. Doradcy z Welcomefinance pomogli nam załatwić kredyt Rodzina na swoim po wielu naszych nieudanych próbach. Z chęcią polecam.

Autor: Asia (Wrocław )
Opinia: Mieliśmy opóźnienia w biku ze względu na starą kartę kredytową i nie mogliśmy nigdzie dostać kredytu. Welcomefinance nie tylko załatwili nam kredyt, ale także pomogli wyczyścić złą historię kredytową z biku. Takich Partnerów polecam.

Autor: Andrzej (Oleśnica )
Opinia: Chciałem przenieść kredyt do innego banku i ciągle pod górkę. Welcemefinance pomogło mi nie tylko w załatwieniu trudnego tematu ale również załatwili kredyt z niższą ratą.

Autor: Ania (Wrocław )
Opinia: Starałam się sama o kredyt i już miałam dosyć biurokracji, dostałam decyzję, która nie spełniała moich oczekiwań, a Welcomefinance szybko i sprawnie załatwili mi kredyt mieszkaniowy, taki jaki chciałam. Serdecznie polecam.

Autor: Agnieszka (Wrocław)
Opinia: Super profesjonalnie Złożyłam tylko podpisy i wszystko za mnie załatwili. Ja tytko musiałam podejść do banku na podpisanie umowy.

<< powrót do strony głównej serwisu