Doradca finansowy logo
Oferta doradcy

Nieruchomości, działki, mieszkania!

Bezpłatne spotkanie z doradcą

Zadbaj o swoją emeryturę!

O nas

O nas

WELCOMEFINANCE.pl Sp. z o.o.  jest firmą działającą na rynku usług finansowych na terenie całej Polski. Firma współpracuje z wieloma bankami, instytucjami finansowymi i partnerami w zakresie sprzedaży kredytów hipotecznych, gotówkowych, samochodowych oraz innych produktów bankowych. Celem portalu Internetowego Doradcy Finansowego jest zastąpienie bezpośrednich spotkań z doradcą finansowym na rzecz fachowej wiedzy udzielanej przez Internet przy pomocy portalu Internetowy Doradca Finansowy. Nasi klienci nie muszą tracić czasu i wychodzić z domu, aby uzyskać najlepszy kredyt dla siebie, mają możliwość złożenia wniosku on-line. Wszelkie informacje można uzyskać korzystając z zintegrowanych narzędzi oferowanych przez portal Internetowy Doradca Finansowy.

 

Misja

Misją firmy jest zapewnienie najwyższej jakości usług finansowych w zakresie doradztwa przy wyborze najkorzystniejszego wariantu kredytowego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb klientów. Osoby zarządzające dołożą wszelkich starań, aby jak najlepiej zapewnić stały wzrost wartości firmy, zwrot z zainwestowanego kapitału, realizacja celów sprzedażowych, realizację interesów klientów, współpracowników oraz podmiotów współpracujących z firmą w zakresie jej działalności gospodarczej.

 

Wizja

Wizją firmy jest zdobycie znacznego udziału w rynku w ciągu 3 lat poprzez nowoczesne wykorzystanie systemów informatycznych. Zależy nam, aby świadczone usługi stały na najwyższym poziomie i pomagały klientom w realizacji planów finansowych.

 

Strategia

Głównym celem firmy jest podniesienie jakości oferowanych usług i konkurencyjności firmy.

Powyższe cele będziemy realizować poprzez:

 

  • Innowacyjność

Wykorzystanie Innowacyjnych technik współpracy z partnerami i aktualnie dostępnymi na runku finansowym. Dzięki nowym rozwiązaniom korzystanie z portalu www.welcomefinance.pl stanie się łatwe i przyjazne.

 

  • Aktualizacja oferty

Stałe monitorowanie i śledzenie rynku oraz dopasowanie oferty do oczekiwań klientów, a także stopniowe wprowadzanie nowych produktów finansowych. Portal www.welcomefinance.pl powinien dążyć do tego, aby swoim klientom oferować pełne fortfolio usług finansowych dostępnych na rynku.

 

  • Ukierunkowanie na klienta.

Dotarcie do jak najszerszych grup klientów poprzez intensywną promocję w sieci, a także poprzez stworzenie programu partnerskiego.

 

  • Partnerzy i współpracownicy

Dbałość o partnerów i zmotywowanych współpracowników, pomoże osiągnąć dobrą pozycję na konkurencyjnym rynku.

 

Nasze wartości:

 

  • etyczne podejście do klienta, 
  • uczciwość i rzetelność, 
  • najwyższa jakość świadczonych usług, 
  • poszanowanie różnorodności kulturowej partnerów biznesowych. 

 

Internetowy Doradca Finansowy

Portal Internetowy Doradca Finansowy jest bezpłatnym i innowacyjnym rozwiązaniem na rynku e-usług finansowych, który umożliwi wybór najkorzystniejszego kredytu. Jednym z celów portalu jest dostarczenie fachowej porady finansowej przez Internet oraz możliwość złożenia wniosku do konkretnego banku lub zainteresowania kredytem przez Internet. E-usługa polega na tym, iż osoba zainteresowana kredytem hipotecznym, gotówkowym oraz samochodowym, nie będzie musiała spotykać się z doradcą finansowym, wystarczy że skorzysta ze strony www.welcomefinance.pl, która w oparciu o uzyskane od użytkownika dane, wybierze maksymalnie trzy najkorzystniejsze kredyty z aktualnie dostępnych ofert banków. Internauta otrzyma również dokładny opis kredytu i nie będzie konieczności dodatkowych konsultacji z doradcą finansowym. Dzięki takiemu przedstawieniu oferty, klient łatwo porówna trzy wyświetlone oferty i szybciej będzie mógł podjąć decyzję . Internauta będzie mógł bezpośrednio wnioskować w wybranym banku. Portal Internetowy Doradca Finansowy żąda odpowiedzi na wiele pytań w formularzu, ale efektem finalnym jest przedstawienie trzech najlepszych ofert, a nie wyświetlanie wszystkich dostępnych ofert na rynku. Dane są wyświetlane w formie obrazkowej i tabelarycznie, aby wizualnie przedstawić pewne zagadnienia. Dane prezentowane na portalu są na bieżąco aktualizowane i przedstawiana oferta jest najbardziej zbliżona do oferty bankowej.

 

www.welcomefinance.pl

Twój doradca finansowy

 

<< powrót do strony głównej serwisu