Doradca finansowy logo
Oferta doradcy

Nieruchomości, działki, mieszkania!

Bezpłatne spotkanie z doradcą

Zadbaj o swoją emeryturę!

Gdy masz problem ze spłatą kredytu gotówkowego

 

  1. Udaj się do banku w którym posiadasz zobowiązania finansowe i przedstaw swoją sytuację w jakiej się znajdujesz. Nie czekaj do czasu, gdy bank upomni się o swoje. Bądź odpowiedzialny za swoje długi!

  2. Instytucjom finansowym nie zależy na gnębieniu Ciebie. Banki oraz instytucje poza bankowe posiadają więcej rozwiązań niż ponaglanie, postępowanie egzekucyjne czy nasyłanie komornika.

  3. Bank oraz instytucje poza bankowe mogą zaproponować Tobie wydłużenie okresu spłaty kredytu. To oznaczać będzie, że Twoja comiesięczna rata będzie niższa.

  4. Bank może również zaproponować Tobie wakacje kredytowe. Oznacza to, że nie będziesz przez 3 lub 6 miesięcy spłacać swojego kredytu. A do tego czasu Twoja rata ograniczy się tylko do części odsetkowej.

  5. Jeśli posiadasz nieruchomość i nie jest ona w żaden sposób obciążona, można wówczas pomyśleć o pożyczce hipotecznej, a nie o kredycie gotówkowym. Pożyczki hipoteczne są tańsze i mają mniejsze oprocentowanie.

  6. W sytuacji gdy posiadasz kilka kredytów, moższesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego. Wówczas spłaca się tylko jedną ratę miesięcznie.

  7. Gdy udasz się do placówki bankowej, możesz również poprosić o zmianę dnia spłaty raty.

 

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu (Doradca Finansowy Wrocław) >>
<< powrót do pełnej listy porad finansowych