Doradca finansowy logo
Oferta doradcy

Nieruchomości, działki, mieszkania!

Bezpłatne spotkanie z doradcą

Zadbaj o swoją emeryturę!

Przyjazność - klucz do biznesu w branży finansowej

W dniu 29.07.2016 na łamach Monitora Biznesu w Rzeczpospolitej 

ukazał się artykuł o Welcomefinance.pl Sp. z o.o.

 

Welcomefinance Sp. z o.o. to rodzinna firma z Wrocławia. Jej założycielce, Monice Chajęckiej, od początku towarzyszyła pasja oraz cel: stworzenie firmy pośrednictwa finansowego opartego na wartościach etycznych.

Welcomefinance to dynamicznie rozwijające się pośrednictwo finansowe, które regularnie notuje przyrost klientów i otwiera nowe oddziały. Za jej sukcesem stoi przyjazne, etyczne podejście do klientów.

– W dzisiejszych realiach rynkowych, w warunkach wysokiej konkurencji, szczególnie w sektorze finansowym, ważne jest wyróżnienie się na tle innych graczy – podkreśla Monika Chajęcka, prezes spółki i jej założycielka. Od początku postawiłam na budowanie bliskich, silnych relacji interpersonalnych z klientami. Wiedziałam, że indywidualne podejście do każdego z nich, nastawienie na potrzeby konkretnej osoby, wybranie dla niej najlepszego rozwiązania finansowego to atuty budujące krok po kroku przewagę naszej firmy nad konkurencją.

Czy się opłaciło? Bardzo. W zamian klienci darzą spółkę zaufaniem, sympatią, a ponadto chętnie polecają ją znajomym czy rodzinie, co z kolei przyciąga nowych kontrahentów i gwarantuje rozwój. Warto wiedzieć, że Welcomefinance to nie tylko pośrednictwo, ale przede wszystkim doradztwo i wybór najlepszych rozwiązań z wielu oferowanych na rynku. Jest to możliwe, ponieważ spółka działa w standardzie brokerskim – reprezentuje wiele firm finansowych i banków. Celem staje się zatem satysfakcja klienta, a nie sprzedaż produktu, który aktualnie jest w promocji lub w danej chwili najbardziej się opłaca.

Siła rodziny

Chociaż M. Chajęcka jest inicjatorką założenia firmy i motorem jej rozwoju, to w jej prowadzenie zaangażowana jest cała rodzina, która prowadzi m.in. oddział w Oleśnicy. Gwarantem profesjonalizmu usług finansowych jest solidna edukacja właścicielki – ukończenie Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz wielu kursów dotyczących branży finansowej, m.in. „Finansowa Analiza Przedsiębiorstwa” organizowanego przez Kuźnię Kadr 2 oraz „Zielone światło dla MŚP”. Doświadczenie i wiedza przyniosły efekty w postaci wielu wyróżnień i nagród dla firmy, a także referencji i opinii zadowolonych klientów. Także zespół stanowią kompetentni, pracowici specjaliści w swej dziedzinie, otwarci, zmotywowani i chcący się dalej rozwijać. Można zatem być pewnym dalszych sukcesów wrocławskiej firmy finansowej.

Inwestor mile widziany

Monika Chajęcka jest świadoma rodzących się aktualnie trendów w branży pośrednictwa finansowego. Wynikają one z poziomu zaawansowania nowych technologii, jak również ze stylem życia naszych czasów i wynikających z niego oczekiwań klientów. Dlatego prezes spółki ma ideę stworzenia nowego, autorskiego projektu w branży finansowej, a być może i nieruchomościowej, który będzie skierowany do klientów zarówno w skali globalnej, jak i krajowej. Ma to być projekt w pełni zautomatyzowany i nowoczesny, z wykorzystaniem możliwości internetu oraz zalet urządzeń mobilnych.

– Chcielibyśmy przełamywać schematy i wdrożyć nowość na miarę naszych czasów – mówi M. Chajęcka. – Kierujemy się zasadą: „cokolwiek myślisz, myśl inaczej”, dlatego zamierzamy stworzyć projekt platformy finansowej, dzięki której klienci będą mogli pożyczać środki przez internet. Celem jest prostota, dostępność, wygoda, szybkość i transparentność – bez wychodzenia z domu. Chcemy się rozwijać w myśl zasady „ever ahead” – zawsze do przodu. Jednak do wdrożenia tych pomysłów i projektów potrzebne są środki finansowe na akcję kredytową oraz na przygotowanie i wdrożenie projektu, np. krótkoterminowe pożyczki. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych inwestowaniem w tę branżę do kontaktu z nami.

 

Redaktor Rzeczpospolitej 

Piotr Kamiński

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu (Doradca Finansowy Wrocław) >>
<< powrót do pełnej listy porad finansowych
WalutaKupnoSprzedaż
CHF 4.1781 4.2625
EUR 4.4954 4.5862
GBP 5.0539 5.1559
USD 3.7158 3.7908
Aktualizacja: 2021-01-18