Doradca finansowy logo
Oferta doradcy

Nieruchomości, działki, mieszkania!

Bezpłatne spotkanie z doradcą

Zadbaj o swoją emeryturę!

Historia Welcomefinance.pl Sp. z o.o.

Tak naprawdę, to wszystko zaczęło się w 2008 r. kiedy pracowałam w banku i dostałam podwyżkę.  W październiku 2008 roku  powstała firma,   w czasie kiedy nastąpił światowy kryzys finansowy na świecie. Postanowiłam  się zwolnić z banku i spróbować własnej działalności. W tym czasie założyłam firmę Welcome-Wrocław Monika Chajęcka, którą później w 04.2010r. przekształciłam w spółkę Welcomefinance.pl Sp. z o.o. Nikt nie wierzył w moje możliwości,  a nawet znajomi odradzali pójścia w tym kierunku.  Ja jednak chciałam zaryzykować i po latach ciężkiej pracy okazało się, że jest to właściwy kierunek. W owym okresie sporo znajomych powyjeżdżało za granicę, a mnie  nie było na wiele stać w tym  czasie, ale postawiłam na edukację. Skończyłam wiele różnego rodzaju szkoleń i kursów, które pomogły mi na dalszej drodze zawodowej.

Początki były bardzo trudne, nikt nie chciał kredytu ani nieruchomości.

Pamiętam swojego pierwszego klienta, który przyszedł do nas do domu, gdyż wtedy jeszcze nie miałam biura,  w celu spisania wniosku i mój świętej pamięci wspólnik poczęstował klienta „pomidorówką”.

Oczywiście nie zaczynaliśmy jak Kuroń oferując klientom pomidorówkę  i grochówkę, ale klient do dzisiaj pamięta tą pomidorówkę.

Drogi kliencie jeśli czytasz ten artykuł, to zapraszam na drugie danie, a apropo gotowania, to  moja najstarsza siostra jest najlepszą kucharką w rodzinie.

W związku z powyższym musiałam się przekwalifikować i zaczęłam pisać wnioski unijne na pozyskanie różnego rodzaju dotacji z Unii Europejskiej, ponieważ w owym okresie wszyscy klienci pytali się o dotacje i było bardzo dużo różnego rodzaju programów i środków do rozdania, z których różne środowiska mogły skorzystać.

W owym okresie napisałam pierwszy swój wniosek na swoją firmę programu 8.1.1. z Innowacyjnej Gospodarki. Wniosek został pozytywnie zarekomendowany i otrzymaliśmy dofinansowanie na stworzenie portalu www.welcomefinance.pl. W trakcie tworzenia  projektu potrzebowaliśmy specjalistów, m. In.: pan Mirosław Bąk – doktor nauk ekonomicznych oraz pan Arkadiusz Lisicki – nasz programista, z którymi do dzisiaj współpracujemy. 

Łącznie napisałam ponad 17 różnego rodzaju projektów.

Przez te wszystkie lata Welcomefinance.pl obsłużyło  ponad 2000  klientów indywidualnych  oraz 500 firm.

Dla nas najważniejszy jest zwykły „Kowalski”, jego problemy które są dla nas sprawą priorytetową, za którym kryje się zwykły człowiek, jego problemy życia, historia, sukcesy i tragedie. Niektórym wydaje się, że już nie wyjścia z sytuacji a jednak zawsze udaje się nam znaleźć jakieś ciekawe rozwiązanie.

 Owszem jesteśmy nieodłączną częścią dużych korporacyjnych  firm, ale mimo wszystko dla nas najważniejszy  jest człowiek i  rozwiązanie jego  zwykłych bieżących codziennych problemów. Pomaganie innym sprawia nam radość i satysfakcję.

Jako lokalna firma działająca na terenie Dolnego Śląska mogę śmiało powiedzieć, że jesteś rozpoznawalną firmą na rynku lokalnym. Posiadamy wizję, misję i strategię. Wiemy w jakim kierunku zmierzamy i gdzie chcemy być w niedalekiej przyszłości.  Codziennie stawiamy sobie nowe cele i zadania. Zatrudniamy i współpracujemy z ludźmi, którzy przede wszystkim są praktykami a nie teoretykami, a przy okazji mamy świetnie wykształconą kadrę, dla której każde zadanie jest do wykonania w bardzo  krótkim czasie z  korzyścią dla klienta. Zarządzamy przez cele.

Dla nas najważniejszy jest klient i zaufanie.

Stawiamy na jakość obsługi, a nie na  ilość.

Obecnie Welcomefinance.pl posiada  trzy prężnie działające biura:

2008r. – biuro w Oleśnicy przy ul. Kochanowskiego 5 pok. 201,

2011r.  – biuro we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 17/4,

2016r.  – biuro w Trzebnicy przy ul. Bochenka 71.

Współpraca lokalnych władz, partnerów biznesowych oraz ze współpracownikami opiera się przede wszystkim za solidnych podstawach i na zaufaniu.

Zależy nam aby tworzyć stabilne miejsca pracy i aby ludziom żyło się w Polsce lepiej, aby

każdy przychodził do nas w ochotą i z pracował z pasją.

Współpraca z nami się opłaca każdej ze stron, gramy tak, że zawsze  jest „win – win” dla klienta i  dla nas.

Przy okazji chciałam bardzo podziękować wszystkim serdecznym osobom, które spotkałam na swojej drodze w najtrudniejszych  chwilach swojego życia, zwłaszcza Pani Ewie Kędzierskiej,  mojej rodzinie i wszystkim innym którzy ze mną byli.

Jestem przekonana, że będziecie mieli eldorado sprzedaży w Welcomefinance.

Razem tworzymy fantastyczny zespół wyjątkowych ludzi i wspólnie  tworzymy fajną historię.

 

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu (Doradca Finansowy Wrocław) >>
<< powrót do pełnej listy porad finansowych