Doradca finansowy logo
Oferta doradcy

Nieruchomości, działki, mieszkania!

Bezpłatne spotkanie z doradcą

Zadbaj o swoją emeryturę!

Dlaczego warto korzytsać z usług doradcy finansowego?

W naszym kraju bardzo rozwinął się rynek usług finansowych. Powstało sporo nowych banków
i innych instytucji finansowych. Rodzą się więc problemy: co wybrać? Na co zwrócić uwagę? Która firma jest bardziej wiarygodna? Jak porównać produkty finansowe? Ogromna  ilość produktów
i różnych rozwiązań może przyprawić o ból głowy nawet prawdziwego znawcę tematyki finansowej.

Dlatego kluczową rolę odgrywa dobry doradca finansowy. Nie tylko pomoże on wybrać odpowiedni produkt, ale również załatwi wszelkie formalności oraz będzie z nami uczestniczył w każdym etapie realizowania konkretnej sprawy. Jest to szczególnie ważne przy załatwianiu kredytu na zakup nieruchomości. Dobry doradca będzie obecny przy umowie kredytowej, dodatkowo pomoże spełnić warunki jakie bank zapisze w umowie kredytowej po jego uruchomieniu, wytłumaczy trudne zagadnienia, przedstawi wachlarz rozwiązań po wypłacie kredytu pozwalającyh zmniejszyć zadłużenie lub szybciej go spłacić.  Ponadto poinformuje  o innych promocjach i produktach jakimi klient może być zainteresowany w przyszłości, np. produkt oszczędnościowy, który pomoże wcześniej spłacić kredyt.

Badania pokazują, że klienci cenią sobie fachowe doradztwo, kulturę osobistą, oraz całą obsługę posprzedażową. Dobry doradca zaopiekuje się klientem na każdym etapie załatwiania tematu, zwróci uwagę nie tylko na najkorzystniejszą ofertę, ale przedstawi szereg innych ważnych aspektów danej oferty, np. obsługę  danej instytucji po wypłacie kredytu. Doświadczenie  dobrego doradcy pozwoli  dopasować produkt do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

Klient zadowolony, to klient lojalny i na lata.

 

Umów się na bezpłatne spotkanie:

Monika Chajęcka (Wrocław)

tel. 71/735 10 81
kom. 516 376 235
e-mail: monika.chajecka@welcomefinance.pl

Estera Mastalerz (Oleśnica)

tel. 71/721 87 88
kom. 698 506 780
e-mail. estera.mastalerz@welcomefinance.pl

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu (Doradca Finansowy Wrocław) >>
<< powrót do pełnej listy porad finansowych