Doradca finansowy logo
Oferta doradcy

Nieruchomości, działki, mieszkania!

Bezpłatne spotkanie z doradcą

Zadbaj o swoją emeryturę!

Kredyty w Welcomefinance sp. z o.o.

 

Kredyt z Welcomefinance.pl Sp. z o.o.

 

 

Wychodząc Państwu naprzeciw i ceniąc Państwa czas, pragniemy przedstawić ofertę naszej firmy dotyczącą profesjonalnego pośrednictwa w zakresie pozyskiwania środków pod inwestycje oraz wszelkiego rodzaju zewnętrze źródła finansowania.

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w pośrednictwie finansowym dotyczącą finansowania mieszkań, kredytów na dowolny cel, leasingów, inwestycji (spółki celowe na dowolny cel), a także kredytów firmowych. Współpracujmy z ponad 20 bankami i instytucjami finansowymi m. in.: PKO BP, BZ WBK, ING, Alior, Nordea, Deutsche Bank, Polbank, Bank Śpółdzielczy, PeKO SA, Getin Noble Bank, i firmami leasingowymi.

Dzięki współpracy z naszą firmą nie muszą Państwo tracić czasu na kompletownie dokumentów, analizowanie i porównywanie ofert oraz czasu na załatwienie wszelkich formalności w bankach. Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskają Państwo bezpłatną analizę, zaproponujemy ciekawe rozwiązania, które dopasujemy do Państwa potrzeb i możliwości. Rozwiązujemy również problemy klientów, którzy mają złą historię kredytową oraz inne problemy związane z finansowaniem.

Kiedy gospodarka przyspiesza, warto pomyśleć o rozwoju własnego biznesu. Proponujemy Państwu finansowanie dowolnie wybranego celu.

Welcomefinance, Twój Doradca Fianansowy.

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu (Doradca Finansowy Wrocław) >>
<< powrót do pełnej listy porad finansowych
WalutaKupnoSprzedaż
CHF 4.1691 4.2533
EUR 4.4872 4.5778
GBP 5.0691 5.1715
USD 3.6932 3.7678
Aktualizacja: 2021-01-22