Doradca finansowy logo
Oferta doradcy

Nieruchomości, działki, mieszkania!

Bezpłatne spotkanie z doradcą

Zadbaj o swoją emeryturę!

Kredyt samochodowy - ranking

Kredyt samochodowy - ranking

Zastanawiasz się nad zakupem auta z salonu? Porównaj różne oferty banków.

Ofensywa w samochodówkach

Kredyty samochodowe powoli zaczęły odżywać. W tym sektorze nie było takiego załamania jak w hipotekach podczas kryzysu, jednak i tak dał się on we znaki. Dzisiaj banki ruszyły do boju. Multibank jako pierwszy wprowadził promocyjną ofertę na zakup nowych pojazdów. Kredyt z nominalnym oprocentowaniem wyraźnie niższym niż 10% jest dostępny w wybranych salonach samochodowych. Wiele banków w czasie kryzysu zniknęło w z rynku.

Auta bez wkładu własnego

Kredyt na nowe auto bez wkładu własnego oraz jego spłatę można rozłożyć od 8 do 10 lat. Jak już wspomnieliśmy, wiele banków wycofało się z rynku, dlatego też oferta jest uboga. Według rankingu najlepszym bankiem jest Multibank. Promocyjna oferta kredytu z oprocentowaniem rzeczywistym na poziomie 9,7% dostępna jest u sealerów oraz w placówkach bankowych. Obowiązkowo trzeba wykupić ubezpieczenie. Jeżeli chcemy otrzymać kredyt bez dodatkowych wymogów i produktów, to najlepszy jest Alior Bank. Natomiast w Lukas Banku rzeczywiste oprocentowanie, przy przyjętych warunkach, wynosi 11,54%.
Volkswagen kredytuje tylko auta z grupy Volkswagen. Według rankingu niektórych banków na rynku kredytów samochodowych można otrzymać pożyczkę z realnym oprocentowaniem poniżej 10%.

Auto z wkładem własnym

Jeśli posiadamy wkład własny, to kredyt jest z niższym oprocentowaniem  oraz z niższą ratą, ponieważ kwota kredytu się zmniejsza. Gdy istnieje wkład własny również istnieją lepsze warunki oferowane przez bank.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Monika Chajęcka

tel. 71/735 10 81
e-mail: monika.chajecka@welcomefinance.pl

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu (Doradca Finansowy Wrocław) >>
<< powrót do pełnej listy porad finansowych