Doradca finansowy logo
Oferta doradcy

Nieruchomości, działki, mieszkania!

Bezpłatne spotkanie z doradcą

Zadbaj o swoją emeryturę!

Firma GKN DRIVELINE w Oleśnicy najlepszym pracodawcą.

Szanowni Państwo

Wielkie gratulacje dla firmy GKN DRIVELINE w Oleśnicy, która to otworzyła kolejny zakład i planuje zatrudnić ponad 400 nowych pracowników.

GKN Driveline działa ponad 20 lat i produkuje komponenty do aut na całym świecie. 90% aut jeżdżących po świecie jest wyposażona w produkty wyprodukowane przez GKN. Największymi klientami firmy to marki takie jak: Fiat, niebawem dołączy Mercedes oraz BMW.

Welcomefinance.pl Sp. z o.o. obsługuje pracowników z firmy GKN zainteresowanych pozyskaniem finansowania na zakup nieruchomości. GKN jest najlepszym pracodawcą w rejonie, akceptowanym przez wszystkie banki. Pracownicy firmy GKN są szybko i sprawnie obsługiwani przez naszych pracowników w zakresie pozyskania wszelkiego rodzaju finansowania.

W nowo otwarty zakład brytyjski inwestor zainwestował ponad 16,5 mln euro. Docelowo w Oleśnicy będzie produkowanych 10 mln wałów napędowych rocznie. W przyszłym roku na terenie należącym do firmy przy ul. Krzywoustego może powstać kolejna hala i firma planuje zatrudnić dodatkowo 400 osób. Dyrektor firmy GKN Driveline Mariusz Koralewski Polska podkreślił, iż ciężka praca i kreatywność wielu ludzi sprawiła, ze firma otwiera w Oleśnicy kolejny zakład.

Zapraszamy wszystkich pracowników firmy GKN DRIVELINE  w Oleśnicy do skorzystania z usług pośrednictwa finansowych i pośredncitwa w obrocie nieruchomości. 

GNK DRIVELINE  to solidny i sprawdzony pracodawca i banki chętnie udzielają finansowania na zakup nieruchomości i inne cele pracowników. 

 

Zapraszamy do kontaktu:

 

Biuro kredytowe w Oleśnicy 

Estera Mastalerz 

kom. 698 506 780

e-mail: estera.mastalerz@welcomefinance.pl

ul. Kochanowskiego 5 pok 201

56-400 Oleśnica 

http://welcomefinance.pl/kontakt.html

 

 

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu (Doradca Finansowy Wrocław) >>
<< powrót do pełnej listy porad finansowych